SKU: NYLM-3STCDXSSLE4/72
  • No Restocking Fee
iLENE Silver Stem Mount Mini Cylinder Ceiling Light
SKU: NYLM-3STCDXSSLE4/72
  • No Restocking Fee
Out of Stock
Call us for availability information 866-344-3875
Free Shipping & Returns!
Free 2-day Delivery Available
Enter your ZIP Code to check your eligibility:
Please enter a valid zip code
You're Eligible for Free 2-day Delivery!
This item is [not] eligible for 2-day delivery based on your location: [computedDestination]
Server Error
In stock items ship in 1-4 business days.
Discontinued
Live Chat
Are you a Trade Professional?
Love the look of this product?
Recommended by LNY, Powered by Beacon
You must be logged in to create a Project and add items. Log In or Create an Account
Please fully select a product before adding it to your projects
call and speak with a Lighting Expert
Our Experts Help You Every Step of the Way
Our Lighting Experts can help you find the brand that best suits your style & budget.
  • 150% Price Match Guarantee
  • Info on Our Pro Program
  • Expert Answers to Your Questions
  • Call for Best Pricing
Available 7 days a week, 8am to midnight
Live Chat
Description
3" iLENE 72" Stem Mount Mini Cylinder, 1300lm, 30W, Comfort Dim, Silver, 120V Triac/ELV/0-10V & 277V 0-10V Dimming